DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 49 €

Protiplesňová farba je typ náteru, ktorý obsahuje aktívne zložky chrániace povrch stien a stropov v interiéri pred napadnutím plesňami a hubami. Použitie protiplesňovej farby má mnohé výhody a tu si povieme niektoré z nich.

1. Znižuje riziko alergií a zdravotných problémov: Plesne a huby môžu spôsobiť rôzne zdravotné problémy, vrátane alergií, astmy a iných dýchacích ochorení. Použitie protiplesňovej farby môže minimalizovať riziko týchto zdravotných problémov tým, že zabraňuje rastu plesní a húb na povrchu.

2. Zabraňuje poškodeniu povrchov: Plesne a huby môžu poškodiť povrchy a materiály, ak nie sú riadne ošetrené. Použitie protiplesňovej farby zabraňuje rastu plesní a húb, čím chráni povrch pred týmto poškodením a zároveň zachováva steny v miestnosti pekné a čisté.

3. Zlepšuje kvalitu vzduchu: Plesne a huby môžu produkovať rôzne chemické zlúčeniny a mikroorganizmy, ktoré môžu zhoršiť kvalitu vzduchu v miestnosti. Použitie protiplesňovej farby môže minimalizovať riziko týchto problémov tým, že zabraňuje rastu plesní a húb.

FungiStop je aktívnymi zložkami vybavená, protiplesňová interiérová farba s dlhodobým účinkom. Vhodná pre účinnú a racionálnu sanáciu a obnovu plôch napadnutých plesňami. Farba má certifikát a schválenie pre použitie v potravinárskom priemysle, ktorý je dostupný na vyžiadanie.

Doprava zadarmo už od 49 € Viac v doprava a platba
Skladom držíme väčšinu produktov Odosielame do 24 h.
Poradíme Vám každý pracovný deň Po - Pia: 8:00 - 17:00 hod.
Vlastný klimatizovaný sklad Ručíme za kvalitu skladovania
prenájom e-shopu Upgates , Nastavenie cookies