DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 49 €

Bazénová farba je dôležitou súčasťou každého bazéna, ktorá nie je len estetickým prvkom, ale zohráva aj dôležitú rolu v zachovaní kvality a životnosti bazéna. Existuje mnoho rôznych typov bazénovej farby, ktoré majú rôzne vlastnosti a výhody. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z hlavných výhod bazénovej farby.

1. Ochrana bazéna pred poškodením

Bazénová farba chráni bazénové steny a dno pred poškodením a predlžuje tak jeho životnosť. Farba môže zabrániť prenikaniu vody do betónu alebo dlažby, ktoré by mohli spôsobiť poškodenie a následné opravy. Bazénová farba tiež chráni pred vplyvom UV žiarenia, ktoré môže spôsobiť vyblednutie a poškodenie farby.

2. Estetické výhody

Bazénová farba pridáva do bazéna estetický prvok a umožňuje vám zvoliť si farbu, ktorá sa hodí k vašej záhrade a k domu. Farba môže tiež pomôcť zvýrazniť funkcie bazéna, ako napríklad stupne, fontány a podobne.

3. Ľahká údržba bazéna

Správne nanesená bazénová farba zabezpečuje ľahkú údržbu a čistenie bazéna. Farba umožňuje ľahké odstránenie škvŕn a nečistôt, ktoré sa môžu v bazéne vyskytnúť. Farba tiež môže zabrániť tvorbe rias a húb na stenách či dne bazéna a uľahčuje teda aj samotnú údržbu bazéna.

4. Zvyšuje bezpečnosť

Niektoré druhy bazénovej farby majú protišmykové vlastnosti, ktoré zvyšujú bezpečnosť pri vstupe a výstupe z bazéna. Tieto druhy farby môžu tiež pomôcť zabrániť nebezpečným podmienkam v bazéne, ako je napríklad klzkosť.

5. Zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti

Bazénová farba môže pomôcť zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti a urobiť ju atraktívnejšou pre budúcich kupcov. Ako estetický prvok, bazénová farba môže pomôcť zlepšiť celkový vzhľad nehnuteľnosti a zvýšiť tak jej hodnotu.

Doprava zadarmo už od 49 € Viac v doprava a platba
Skladom držíme väčšinu produktov Odosielame do 24 h.
Poradíme Vám každý pracovný deň Po - Pia: 8:00 - 17:00 hod.
Vlastný klimatizovaný sklad Ručíme za kvalitu skladovania
prenájom e-shopu Upgates , Nastavenie cookies